| Felys a întrebat:

Buna ziua comunitate,am si eu nevoie de o informatie, vreau sa comand un telefon de pe siteul eurogsm.ro si vreau sa stiu daca este de incredere, daca a mai cumparat cineva de pe acest site si a fost multumit.Nu as vrea sa ma trezesc cu cutia goala.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sunt ok!

| Yuoia a răspuns:

Nu am cumparat de pe site ci din magazinul fizic acum cativa ani. GSM este serios. Daca nu, cum spune @mastadont, exista ANPC (la nivel de judet, OPC)

| mastadont a răspuns:

Am cumpărat eu un telefon de la ei acum ceva timp și nu am întâmpinat nici-o problemă, aș zice că sunt de încredere. Nu ai de ce să te temi, dacă se întâmplă ceva există anpcul, faci reclamație și se rezolvă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EuroGSM acum câțiva ani era ( sau încă este, nu știu exact) partener Orange.