| alexandra5251 a întrebat:

daca are cineva telefonul Alview a4 duo, imi poate spune cum pot schimba melodia de la mesaje... am tot cautat o solutie de ceva timp si nu reusesc.

Răspuns Câştigător
| RaluBalu a răspuns:

Buna! Eu am Allview A5 duo dar poate ca se aseamana cu al tau. Incearca asa: Meniu > Setari > Ton de apel > Ton mesaj > SIM1/SIM2 ( in functie de cartela careia vrei sa ii schimbi melodia) > si de aici alegi tu! Sper ca te-am ajutat... :-)

| anonim_4396 a răspuns (pentru RaluBalu):

Am scris mesaj ca al tau exact!, si al meu nu a aparur...

| RaluBalu a răspuns (pentru anonim_4396):

:-D nici mie nu imi aratase prima data comentariul ca si cum l-as fi postat.

| alexandra5251 explică (pentru RaluBalu):

Multumesc pentru ajutor, am rezolvat.

| RaluBalu a răspuns (pentru alexandra5251):

Cu cea mai mare placere!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Allview A5 duo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Setari

| alexandra5251 explică:

Imi puteti spune cum schimbati dumneavoastra sunetul la mesagerie?

| mgolea37 a răspuns:

Meniu > Setari > Ton de apel > Ton mesaj > SIM1/SIM2 ( in functie de cartela careia vrei sa ii schimbi melodia) > si de aici alegi tu! Sper ca te-am ajutat... :-)