| hatzul a întrebat:

De curand mi-am achizitonat un Samsung galaxy s9. Toate bune si frumoase, pana cand m-am conectat la wireless, dar imi apare sus langa netul full, un semn al exclamarii. Cand dau in setari, imi scriu ca sunt conectat, dar internetul poate fi indisponibil. Tineti cont ca toate celelalte se conecteaza la wireless. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Alexandru250201 a răspuns:

Probabil nu ai facut setarile de net

| Anonim2006 a răspuns:

Salut! Poate ruterul de WI-FI are o problema chema firma de unde ai cumpărat ruterul să vadă dacă are ceva deoarece și eu am avut o această problema și am chemat firma la mine acasă și mia rezolvat ruterul. Mult noroc cu WI-FIul!