| eilix22 a întrebat:

De curand am achizitonat un telefon Samsung galaxy A8, dar care are niste probleme cand este vorba despre internet... daca ma conectez pe reteaua wi-fi, aceasta se tot opreste si scrie ca "internetul poate fi indisponibil", iar datele mobile merg foarte, foarte greu chiar daca am semnal... ce poate avea?

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Numai acasă sau oriunde face la fel?

| eilix22 explică (pentru sierra1):

Am incercat doar la wi-fi ul de acasa, nu stiu daca merge altundeva

| sierra1 a răspuns:

Încearcă și apoi să te alarmezi. Poate routerul tău are probleme

| dabija12 a răspuns:

Sfatul meu e sa incerci si in alta parte(la un prieten sau intr-un loc public cu wifi). Daca face la fel e o pb cu telefonul.La routerul de acasa mai ai conectate si alte dispozitive pe wifi? Alea merg? Parerea mea e ca ai o pb cu routerul de acasa.