| CasaFostar a întrebat:

Bună ziua, imi puteti spune cum merge telefonul Leagoo leadership 1-2. Cum merge pe internet cum se comportă etc...
dau funda!
Va multumesc

2 răspunsuri:
| MedionTcO a răspuns:

Nu recomand, deoarece e cam riscant avand in vedere ca nu prea este folosit. Funda? :*

| DianaSim a răspuns:

Bună. Nu pot recomanda un telefon pe care nu l-am folosit,dar cu toate acestea, pot spune că telefonul acesta are numeroase probleme, din câte am observat pe internet. Dacă doreşti un telefon performant, la un preţ acceptabil, îţi recomand Allview X1 Xtreme.
http://www.altex.ro/......-ram-black
Sper că ţi-am fost de ajutor.