| anonim_4396 a întrebat:

In ultimul timp primesc o grămada de telefoane enervante. Ma suna din diferită tari, nu răspund și le tot blochez. Mai nou ma suna numere necunoscute. Dat fiind faptul ca sunt pe abonament (Oarnge) nu pot face nimic sa ma scap de apelurile astea?

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Există opțiune în telefon de a bloca apelurile din străinătate, dar și de nu mai primi apeluri cu numere care nu le ai salvate în agendă.
În nici un caz să nu răspunzi la apelurile din străinătate pentru că sunt cu taxă inversă și vei plăti.

| Paula2018 a răspuns (pentru anonimg):

Partea proasta e ca fratele meu e in Anglia și ma suna constant. Ma suna de la Servici, de pe numărul lui și de multe ori apare număr privat. Și mai am câțiva prieteni... off. E mai complicat așa. O sa încerc. Mulțumesc!

| Wr3nch a răspuns:

Te poate suna pe WhatsApp sau Messenger.

| viorelman11 a răspuns:

Esti o persoana adorabila