| Bianca1203 a întrebat:

Buna ziua, sunt in Germania si nu stiu cum sa activez cartela Lebara, am pus poza cu buletinul si tot, strada unde stau in Romania si in Germania si codul postal din Germania si nimic.
Dau funda pentru cine ma ajuta

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Dupa ce ti-ai scanat documentul ai metode de activare. Alegi apel video, romana si astepti sa te sune. Iti verifica datele si dupa se poate folosi.

| Bianca1203 explică (pentru Wr3nch):

Dupa ce am pus poza cu buletinul am iesit de pe aplicatie si n am mai primit nimic