| evelinadiana a întrebat:

Buna ziua TPU! as vrea cat mai multe detalii despre Vodafone smart mini deoarece vreau sa il cumpar. Am cautat pe forumurile de la Vodafone dar as vrea detalii de la un detinator de smart mini happy. Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| va2311paa a răspuns:

O sa completez ce a zis el mai devreme:de fapt volumul se poate rezolva astfel scrii *#*#3646633#*# acolo unde se scriu numerele dupa dai la hardware, la audio, setezi 160 si o sa se auda excellent