| Alexmarius99 a întrebat:

Buna ziua TPU, doresc sa imi vopsesc telefonul, cunoasteti pe cineva specializat in asa ceva sau un service?

7 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Mai bine ii cumperi o invelitoare pe gustul tau. Ti-l si protejeaza cat de cat.

| Alexmarius99 explică (pentru SkyPilot):

Din pacate pentru telefonul meu nu se gasesc, am un BlackBerry porsche design p 9982

| SkyPilot a răspuns (pentru Alexmarius99):

Vad, nu prea sunt accesorii sad

| AlexElektro1987 a răspuns:

Da' ce, telefoanele sunt masini sa le vopsesti? Daca vrei sa ii dai alta culoare telefonului iti schimbi carcasa sau iti cumperi SlickWraps, sunt si in Romania.

| Alexmarius99 explică (pentru AlexElektro1987):

Problema este ca pentru telefonul meu nu se gasesc, am un BlackBerry porsche design p 9982

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru Alexmarius99):

Pentru telefonul asta nici nu se fabrica asa ceva pentru ca nu ai cum sa le pui. Gandeste-te ca unde le-ai punee, pe jumatate din capacul de la spate sau pe rama de la ecran? De aceea nici nu sunt facute pentru telefonul asta pentru ca nu au pe ce sa stea. Incearca sa ii gasesti alta carcasa.

| Alexmarius99 explică (pentru AlexElektro1987):

Multumesc,am reusit sa gasesc Ia carcasa la magazinul etradesuplly.