| Melissa7 a întrebat:

Bunaa.
Am rămas conectata pe wapp pe un alt telefon si acum nu stiu cum ma pot deloga pentru a nu mi citi altcineva mesajele.
Se poate face ceva?

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Simplu: intri de pe orice alt device și schimbi iute parola. Nu va mai merge logarea automată.

| 28cosmin a răspuns:

Dacă ai rămas conectat pe alt telefon pe Whatsapp dacă ai telefonul tău și este configurat la contul tău de Whatsapp este foarte simplu să te deconectezi te duci la contul tău de Whatsapp în aplicația instalată pe telefonul tău și te duci la setări la cont și ștergi contul tău de Whatsapp și la momentul ștergeri contului te va deconecta și de pe telefonul respectiv unde te-ai lăsat conectat, iar apoi dacă vrei îți poți creea contul înapoi cu acelaș număr de telefon.
Mult succes!
Sper că ți-am fost de ajutor?
Fundă! happy.

| Cheess a răspuns:

Daca te loghezi de pe alt telefon te delogheaza automat de pe celalalt pe care esti logata.

| Lorena07 a răspuns:

Da! Ia telefoul acela si delogheazate! Asta se poate doar daca stergi wapp-ul si in instalezi din nou! Sper ca te.am ajutat!