| Xtr3Me98 a întrebat:

Cam cat costa un Samsung Galaxy S plus (i9001) daca il bag la amanet? functioneaza bine iar la aspect este 8/10

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

200 lei maxim. Amanetul da maxim 50% din pretul din piata sh.

| Xtr3Me98 explică (pentru sltlp):

Da dar intrebarea mai este si daca m-il primeste pentru ca am auzit de la niste prieteni ca daca tel. este o editie mai veche este posibil si sa nu il primeasca! este adevarat?

| sltlp a răspuns (pentru Xtr3Me98):

In cazul tau o sa il primeasca, eventual da mai putini banuti.

3 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Vreo 200-300 ron. Nu iti recomand sa il bagi la amanet.