| AlxCr a întrebat:

Cand am fugit pe strada mi-a sarit telefonul din buzunar,si s-a crapat butonul din dreapta, butonul pentru a inchide telefonul.
S-a facut si o gaura langa el, are ecranu si zgarieturi.
Intrebarea e pot schimba sticla?
Am observat ca butonul nu mai merge e putin stramb. Funda

Răspuns Câştigător
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Da, poti schimba sticla. Du-te la un service si vezi cat te costa.

7 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, imi poti spune ce marca e telefonul? Si ca sa-ti raspund la intrebare da, se poate dar nu in cazul tuturor telefoanelor.

| AlxCr explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Samsung galaxy A3

| AlxCr explică (pentru ItsMeUncleDolanOrDolanDuk):

Sticla o schimb, dar mie spart butonul din dreapta, nu m-ai merge sa inchid telefonul.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru AlxCr):

Vor repara chestia asta cei de la service.

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns (pentru AlxCr):

Da, poti schimba sticla. Du-te la un service si vezi cat te costa.

| piratuu a răspuns:

Du-l la reparat.

| JohnnySilverhand a răspuns:

Conteaza ce marca e telefonul (Samsung, Allview, IPhone, etc), daca e una mai necunoscuta, nu mai ai ce face.

| alin_9439 a răspuns (pentru JohnnySilverhand):

Se poate si in cazul celor mai putin cunoscute, dar... piese de schimb de calitate chinezeasca. Spune ce marca e telefonul (si modelul)