| dghjhfgk a întrebat:

Cand apare iPhone 5s in Romania?

8 răspunsuri:
| hp8510p a răspuns:

A aparut la pcgarage...cel de 32gb costa 4300 de lei si cel de 64gb costa 4800 de lei.La cei de la Vodafone, cosmote si Orange o sa-l aduca peste 2-3 luni

| dghjhfgk explică (pentru hp8510p):

Multumesc, dar nu este in stoc niciun model de iPhone 5s

| suntserios a răspuns (pentru dghjhfgk):

Se afla si el in vorba, normal ca nu este in stoc. in Ro o sa apara prin noienrbie decembrie

| hp8510p a răspuns (pentru dghjhfgk):

Il au cei de la telefonultau.eu...au si varianta de 16 gb la 4400 de lei

| Gogu06 a răspuns:

Ma doare-n cot laughing cauta pe google, lansare iphone 5s Romania si o sa iti apara luna decembrie

| Public22 a răspuns:

Maine.

| dghjhfgk explică (pentru Public22):

Taci ca nu apare maine