| dyanahanako a întrebat:

Cand dau 333 la Orange ca sa-mi aflu creditul, nu imi vine niciodata mesaj, de vreo 3 luni. e vreun alt numar la care pot sa apelez, sau ce sa fac?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii la linkul oficial :
http://www.orange.ro/prepay/credit-ro.html

Toate cele bune.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi pe www.orange.ro/cronos
Pa, pa.

| untu a răspuns:

Ai gresit! Nu poti forma 333 pentru a afla creditul tau, ci formezi *133# si astepti cateva secunde si iti va aparea mesaje cu oferte! Numarul 333 ii apartine serviciului Orange, nu poate forma oricine!

| dyanahanako explică (pentru untu):

Am asteptat 10 minute si tot nu mi-a venit mesaj :/

| untu a răspuns (pentru dyanahanako):

Atunci verificati setarile din teleonul tau, probabil ca a trecut mesajele la spasm! Daca tot ai in continuare probleme, mergi la magazinul Orange si arati ce problema ai si acolo se vor rezolva tot!