| ZeePinkStar a întrebat:

Cand instalez Viber pe android am urmatoarea eroare "an internet connection is required to set up viber. check your connection and try again". Am wifi-ul pornit, internetul merge. viber nu big grin idei?happy

3 răspunsuri:
| anonsiam a răspuns:

Si eu care credeam ca-s singura cu problema asta, doar ca eu am Apple insa imi spune exact la fel -.- dACA aflii cum sa faci sa mearga, anunta-ma.

| ZeePinkStar explică (pentru anonsiam):

Buna happy Eu de fapt aveam o problema la routerul, nu ma puteam conecta la wifi...

| andruala a răspuns:

Probabil esti conectata la wifi, dar wifi-ul nu trimite si semnal de internet.
Sau poate nu ai data setata corect...