| s1ge123 a întrebat:

Care e mai bun? Allview X1 Soul sau Allview X1 Soul Mini?

7 răspunsuri:
| RSfan a răspuns:

Normal ca Allview X1 Soul e mai bun, miniu e de fapt o copie mai ieftina a acestuia, caruia ii lipsesc multe functii in comparatie cu X1 Soul

| s1ge123 explică (pentru RSfan):

Ahaaa! mersi! Dar totusi vreau sa imi iau un telefon si nu stiu ce telefon sa imi iau. Vreau mai mult pentru jocuri: Real Racing 3, Asphalt 8, etc. si vreau sa fie asemanator cu Samsung s4: faza aia cand intorci capul clipul sa se opreasca si vreau sa fie un telefon inteligent care sa mearga cu gesturi, daca m-ai putea ajuta... as fi recunoscator!

| RSfan a răspuns (pentru s1ge123):

Sunt foarte rare telefoanele cu senzori kinect,si sunt si scumpe,dar daca vrei un telefon ieftin dar pe care sa iti mearga jocuri astea,din fericire exista multe optiuni, cele mai bune ar fi ZTE Blade V, Evolio Happy, Orange hiro, si cateva Allviewuri; eu am ZTE-u si am jucat jocurile astea fara nici o problema

| s1ge123 explică (pentru RSfan):

Pe ZTE merg fin jocurile sau merg cu lag?

| s1ge123 explică (pentru RSfan):

Spune-mi ce Allview-uri?

| RSfan a răspuns (pentru s1ge123):

Dar daca iti permite bugetu, acel Allview x1 ar fi perfect, si nici nu e asa scump in comparatie cu performantele sale

| Istrate_Valentin_1985 a răspuns:

Soul mini e mai ieftin, si e destul de bun.