| TheWomanCat a întrebat:

Care este cea mai buna aplicatie gratuita de efecte speciale pentru poze pe telefon? Si de unde o pot lua? happy

14 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Retrica?

| TheWomanCat explică (pentru DoarBogdan):

Nu stiu ce e aia dar probabil da\nu big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru TheWomanCat):

laughing Ia photoshop pe PC si poti sa faci ce vrei dintr-o pozawinking
Ps: iar ti-ai schimbat numele -_- why? laughing

| TheWomanCat explică (pentru DoarBogdan):

Ma plictisesc repede, prea repede laughing
Cum e cea noua, dar numele?

| DoarBogdan a răspuns (pentru TheWomanCat):

E frumos. Dar cum sa te plictisesti de un nume... E al tau. Asa o sa te recunoasca toti. Dar bine ca tot te-am recunoscut :p

| TheWomanCat explică (pentru TheWomanCat):

In primul rand happy
In al doilea rand -_-
In al treilea rand "..."

| Idkidk a răspuns:

De pe Magazin Play, Retrica, PiZap.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Gasesti pe magazin play aplicatii din astea.

| TheWomanCat explică (pentru Doarunaltutilizator):

Stiu,dar multe sunt proaste si nu gasesc deloc astfel de aplicatii care sa fie cu adevarat de calitate. sad

| RB26DETT a răspuns:

Polarr, picsay pro, picsart, photoshop express, polarr mi se pare cea mai ok, similar cu Adobe Photoshop Lightroom, calitatea pozelor difera, bineinteles dar face cam ce face si lightroom-ulwinking Este o aplicatie de editat foarte buna din punctul meu de vedere.

| NellieLovett a răspuns:

Mie imi place Magic Effects.

| simina96 a răspuns:

Buna! Eu personal folosesc Line Camera in paralel cu VSCO Cam si sunt foarte multumita de ele.Le gasesti pe ambele in Google Play, sau Apple Store daca ai iphone.

| cripsontyphoon a răspuns:

Pixlr expres, gratis pe google play, o gramada de efecte happy

| LOWhpee a răspuns:

Retrica