| elen1987 a întrebat:

Care este cel mai performant telefon?

16 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Samsung Galaxy S5 happy

| kar1GaNNN a răspuns (pentru Jipa95):

Tu sti ce vorbesti acolo amice?
Samsung S5 nu e nici pe departe cel mai bun telefon din lume.

| kar1GaNNN a răspuns:

Asta ar fi cel mai performant
-> http://www.capital.ro/......-lume.html

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Imi pare rau sa te dezamagesc...http://www.gsmarena.com/htc_one_(m8)-6074.php.Asta daca vrei s-o dai pe HTC

| kar1GaNNN a răspuns (pentru AlecsRvaSpunePa):

Mie imi pare rau sa iti spun ca linkul nu e bun laughing

| AlecsRvaSpunePa a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Ca tie iti este greu sa caut HTC One M8 pe gugal...

| LTAA a răspuns:

LG G3.

| virusake a răspuns:

De dragul conversatiei as lua in calcul mai multe modele:
- Sony Xperia Z2
- LG G Pro 2
- Samsung N9005 Galaxy Note 3

| AlecsRvaSpunePa a răspuns:

Din punct de vedere al securitatii Blackphone.In specificatii Sony Ultra Z2.S5 e doar un var de a lui S4.In comparatie cu cele mentionate mai sus, S5 e copil mic

| coztel5437 a răspuns:

Eu zic ca HTC one m8, de ce? pentru ca e mai rezistent si mai bun decat bucata aia de plastic s5....ar mai fi si Sony xperia z2 care e foarte bun, din puctul meu de vedere

| xrapalexx a răspuns:

Samsung Galaxy S5.

| skirlex a răspuns:

Al meu LG g2 happy

| adriandibosfcdb123 a răspuns:

Samsung Galaxy S5 si iphone 5

| Alin1009 a răspuns:

Sony xperia Z2, HTC one M8, SAMSUNG GALAXY NOTE 3, LG G3 (ecran quad Hd parca se numea, foarte interesant) si S5 dupa toate. astea.

| AlexL28 a răspuns (pentru Alin1009):

Daca ai facut un top cum ai putut sa pui Note3 peste G3? chair si G2 se misca mult mai bine ca si Note3, Samsung sucks

| Taur7 a răspuns:

Sony experia Z acest model, bina ca sunt mai multe Z-uri dar din aceasta gama.