| Sideckik1 a întrebat:

Care este diferenta dintre iPhone 5S, 16GB, Silver si iPhone 5S, 16GB, Space Gray? Cu ce este mai bun unul față de celălalt? Funda happy

Răspuns Câştigător
| Odd a răspuns:

Din punct de vedere hardware si software sunt aceleasi dar la aspectul fizic space gray are fata neagra, iar pe spate are doua linii una jos si una sus de culoare neagra, iar silver are fata alba, iar pe spate are doua linii una jos si una sus de culoare alba.

3 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Niciunul nu este mai bun decat celalalt. Difera doar nuantele carcaselor, si care arata mai bine este dictat exclusiv de gusturile fiecari persoane.

Aici poti privi ambele culori:
http://www.emag.ro/......DW6BJBBBM/

| Mieelhh a răspuns:

In primul rand esti prost. Nu difera decat culoarea. Uita-te la specificatii, comparăle si vezi ca am dreptate