| Slendywillfindyou a întrebat:

Care este mai bun? Samsung Galaxy Gio sau Samsung Galaxy mini? Va rog argumentati!

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Samsung Galaxy Gio S5660 este puţin mai bunicel - vezi COMPARAŢIA dintre ele şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3725&idPhone2=3741#results

| bushyalex a răspuns:

Gio-baterie mai buna, procesor mai mare, rezolutie dispay mai mare.
mini- memorie ram mai mare.393 MB gio- 278 MB

| Paull18 a răspuns:

Eu as opta pentru mini. E mult mai simplu meniul la el, are aplicatii funny si arata destul de bine.