| Sports a întrebat:

dau fundita!
Samsung galaxy s3 mini sau Samsung galaxy s advance?
Argumentati!

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

CATEGORIC Samsung Galaxy S3 Mini, deoarece este mai performant.

Vezi COMPARAŢIA şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......5_2057.php

| RobertoRobby a răspuns:

S3 mini, procesor mult mai bun, android mult mai bun. si e mai avantajos. sa ai un s3 mini decat un galaxy s advance, care are aceeasi structura ca celelalte in el. big grin

| kinder45 a răspuns:

Salut! Eu spun Samsung galaxy s3 mini deoarece este foarte asemanator cu s3 La aspect cat si la performante! Avand in vedere ca s3 este printre cele mai bune telefoane ale lumii eu iti recomand s3 mini!

| LunaLovegirl a răspuns:

As spune un s3 mini. Mi l-am cumparat recent si sunt foarte multumita de el. Are un procesor foarte bun, iar sistemul android este de 4.1.2. Camera este buna, de 5 megapixeli, bateria tine destul de mult si este de asemenea foarte performant: cu GPS si toate cele. Ti-l recomand cu încredere, deoarece am avut si iPhone 4s, si iPhone 5, si Samsung Galaxy s advance. S3 mini isi merita toți banii.