| Capitan a întrebat:

Care imi spune si mie de ce nu imi merge sa ascult radio online pe telefon Zte Tania (e din cauza ca nu are android?)...imi intra pe pagina respectiva insa nu pot sa dau pe "start", iar cand
dau sa ascult in winamp imi da o eroare.
Iar alta problema consta in faptul ca nu imi citeste cablul de date: Am introdus ca la orice alt telefon, iar cand intru in my computer nu imiarata niciun dispozitiv.
Multumesc!

1 răspuns:
| JordanMichael a răspuns:

Telefonul tau are Windows OS 7.5, iti trebuie pe PC aplicatia ZUNE. Asta nu iti ofera posibilitatea sa pui fisiere pe telefon. Incearca sa iti trimiti fisieul ala pe mail si sa il deschizi din mail. Succes.