| anonim_4396 a întrebat:

Care stie niste jocuri pentru fete?

Detalii : de pe magazin play,sa fie gratis

Detalii despre joc : " Sa aiba multe nivele, sa fie de facut mancare sau de imbracat/coafat fete."

Ceva gen cum sunt cele de facut mancare de la papa's... ceva cu mancare....

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

No scuze ca te-am luat asa din scurt. sad

Uite aici la dezvoltatorul asta numai jocuri cu ce ai cerut tu: https://play.google.com/store/apps/developer?id=Storm8+Studios

12 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Prima intrebare reala pe care o pune Depress, si este despre jocuri de fete! rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Mars de aici straight face.
Ma capiase sor'mea ca vrea jocuri si eu habar aveam ce sa-i descarc.
Singurele jocuri din telefonul meu sunt pou si ala cu broasca straight face.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Broasca? straight face

Da' Minion Rush? big grin

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Cut the rope.

Aa, si Minion Rush.
De el am uitat.

| Zaygon a răspuns:

Ai fumat iarba? laughing ce ii cu intrebarea asta? laughing

| anonim_4396 explică (pentru Zaygon):

Ia stai, tu te-ai gandit ca eu vreau jocuri?
it wasn't me Nu, nu eu.
Nu sunt pentru mine jocurile alea.
N-ai vazut sus ca am pus ghilimele la detaliile pentru joc?

Si la ce razi?
Stii sau nu jocuri cu ce am zis eu mai sus?

| anonim_4396 explică (pentru Zaygon):

Aaa,merci merci merci merci.
Merci happy.

| anonim_4396 explică (pentru Zaygon):

Auzi,stii cumva unele care sa nu le trebuiasca conexiune la internet?

| Zaygon a răspuns (pentru anonim_4396):

Am testat unu de aici si nu mi-a cerut net: https://play.google.com/store/apps/developer?id=Happy+Labs

In general nu ma joc, iar daca o fac trebuie sa fie un joc bun.winking

| anonim_4396 explică (pentru Zaygon):

Merci happy.

| Zaygon a răspuns (pentru anonim_4396):

No scuze ca te-am luat asa din scurt. sad

Uite aici la dezvoltatorul asta numai jocuri cu ce ai cerut tu: https://play.google.com/store/apps/developer?id=Storm8+Studios

| EdwardXD a răspuns:

Bună aent Edy.
Intra pe magazin play si scrie de exemplu:cooking, make a cookies....etc
Mult noroc, mai încearcă si alte variante

| anonim_4396 explică (pentru EdwardXD):

Buna si tie.
Eu am cerut jocuri, nu cum sa caut.
Ca de cautat e usor, numai sa stiu ce caut.