| Gekkō a întrebat:

Care sunt cele mai bune carduri de memorie?

Răspuns Câştigător
| archas a răspuns:

Sunt bune si Kingmax, oricum intodeauna cardurile de calitate si de mare viteza au o nota jos scrisa mic cele mai bune sunt 10+ sau 10 cele mai proaste 1, 2, 3...etc!

10 răspunsuri:
| blaablaablaaa a răspuns:

Cele mai bune carduri de memorie sunt cele de la Kingstion.

| archas a răspuns:

Incearca Kingmax si Kingston!

| Gekkō explică (pentru archas):

Stiu, Kingston sunt bune, ca au viteza mare, dar de Kingmax nu am auzit

| alberto2013seful a răspuns (pentru Gekkō):

Nici eu

| KodrutZ a răspuns (pentru archas):

De Sandisk ati auzit? Desigur ca nu, ca doar astia au scos cardurile de memorie pe piata cind Kingmax sau Kingston se incaltau cu fesul. Alea nu sint note, sint clase de viteza, deci poti sa ai un card Clasa 6 mai prost decit un Clasa 4, samd.

| archas a răspuns (pentru KodrutZ):

Am avut....sincer nu am fost multumit de el!

| Gekkō explică (pentru KodrutZ):

Totusi, pan la urma, care e cel mai okay pentru un telefon?

| KodrutZ a răspuns (pentru Gekkō):

Ce telefon? Cam toate au aceeasi garantie, cam toate au aceeasi rata de cadere, daca ti-a murit, oricum nu mai recuperezi datele de pe el, indiferent de marca... asa ca il iei pe cel mai ieftin de clasa 6 macar si cu asta basta. Par example - http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0084DWCT2/ref=sr_1_2? ie=UTF8&keywords=SanDisk%20microsd&qid=1370539100&sr=8-2 (la noi nu prea gasesti Sandisk mai nimic, eu am mp3 player si SSD-ul din calculator Sandisk si ambele merg de rup).

| KodrutZ a răspuns (pentru KodrutZ):

Oh, da, mai am si un stick Sandisk, ala e fail rau la viteza de scriere, insa stiam asta dinainte sa il iau, l-am luat ca era la o lichidare de stoc la un pret ridicol de mic.

| archas a răspuns (pentru Gekkō):

Sunt bune si Kingmax, oricum intodeauna cardurile de calitate si de mare viteza au o nota jos scrisa mic cele mai bune sunt 10+ sau 10 cele mai proaste 1, 2, 3...etc!

| estehaos a răspuns:

M2, sonny ericsson!