| HelperRomania a întrebat:

Care telefon credeti ca trebuie sa imi iau?(Dau funda)
http://www.compari.ro/......182309987/
(Va rog urgent!)

Răspuns Câştigător
| andutzu2000 a răspuns:

Eu ti-as sugera mai bine un Lumia 535. Dar dintre acestea doua 625 are camera frontala si blitz deci...

| HelperRomania explică (pentru andutzu2000):

Poti sa-mi dai mai multe informatii?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Nokia Lumia 625, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......2tgtiw.php

Toate cele bune!

| andutzu2000 a răspuns:

Dc iti recomand 535 pentru ca este o versiune Lite a 640 ambele arata bine se misca bine la jocuri nici nu mai spun rulează SBK15 si Asphalt 8 fara lag sau alte buguri sâcâitoare. Te poti uita si la 640 este un model reusit si acesta.big grin Poti sa dai un Search pe Google pentru specificatiile fiecărui model de telefon si îmi poti spune si mie ce alegere ai facut, OK.