| unconnected a întrebat:

Care telefon e mai bun dintre Samsung galaxy s3 mini si s2 si de ce? happy

Răspuns Câştigător
| mirunamarcela a răspuns:

Buna eu cred ca cel mai bun e s3 deoarece are cu 1 numar mai mare decat s2 laughing dar nu de asta pe s3 e aplicatiile pot fi descarcate mai usor si totul devine mai clar sper ca ti-am fost de folos :* funda?

8 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Eu as alege s2 pentru ca are un hardware putin mai bun decat s3 mini...

| IonutAxi a răspuns:

Cand zice care e mai bun te referi mai mult care rezista mai mult ..se poate sa reziste am2 la fel depinde cum le folosesti, dar dintre acestea as alege s2 decat s3 mini.

| CookieDeea a răspuns:

Eu as alege S3 mini pentru ca are android 4.1 iar procesorul e cam la fel ca cel de la S2 :* P.S.: se pare ca nu vom mai avea telefoane la fel (eu mi-am cumparat S Advance) ..Anyway,orice telefon ti-ai lua sa te bucuri de el, pretenaso :*

| unconnected explică (pentru CookieDeea):

Multumescc big hug Eiii ce sa-i faci nu putem sa ne cumparam mereu telefoane la fel laughing)) P.S inca mai avem trolere la fellaughing

| valentinamusat a răspuns:

Pai..iti dai si tu seama cum este in ziua de astazi! Ce este ieftin este prost, ce este scump este bun. Eu cred ca Samsung Galaxy S3 este mai bun..am auzit ca are aplicatii mult mai bune decat S2. Nu prea ma pricep la telefoane, dar sper ca te-am ajutat

| Nicegirl0093 a răspuns:

Eu zic ca s2 este mai bun fiindca dupa cate stiu eu este telefonul anului dupa i-phon. tongue

| robertgbr9 a răspuns:

S2 plus deoarece camera 8 mega android la fel ca cel de la s3 mini procesor la fel s2 este mai mare mai elegant

| cristii15 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 Mini este mai bun deoarece claritatea pozelor este mai buna, versiune de android este mult mai buna si are multe alte chestii care il face pe S3 sa fie mai bun ca S2. Poti face o comparatie intre ele si vei observa diferenta.