| YoyoRoXXy a întrebat:

Care telefon este mai performant? iPhone 5s sau Samsung Galaxy s5? Va rogg mult, am nevoie de ajutor.Nu stiu pe care sa-l aleg o.O

Răspuns Câştigător
| Panteraa a răspuns:

IPhone e mai mult de fite. Suna altfel cand zici cuiva ca ai ceva Apple. Insa produsele Samsung sunt mult mai bune. Eu daca ar fi sa aleg as alege s5. E mult mai convenabil decat un iPhone.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca si tehnologie si performante sunt aproape egale, in schimb pe iphone dai 1000 ron in plus pentru simplu fapt ca are un mar desenat pe el

| sltlp a răspuns:

Mai bine te-ai uita la xperia z2/LG g3/one m8, is ceva mai "Stilate" zic eu.

| gelu1970 a răspuns:

S5 iese castigator in comparative.
daca iti place mai mult iphone, mergi si cumpara. ambele sunt bune. doar ca Samsung e superior.
http://versus.com/es/samsung-galaxy-s5-vs-apple-iphone-5s

| YoyoRoXXy explică (pentru gelu1970):

Multumesc pentru raspuns happy

| MirceaDiaconu a răspuns:

Samsung galaxy s5, sau poti cauta in lista asta http://goo.gl/t2Kwpt sunt preturile in ordine crescatoare si toate telefoanele au ecrane 5inch+ si sunt si foarte bune

| YoyoRoXXy explică:

Va multumesc mult pentru ajutor :3 Nu e vorba de bani, voiam doar sa stiu care este mai bun, si cu ajutorul vostru m-am convins sa-mi iau Samsung Galaxy 5s.Multumesc mult tuturoswinking