| SaormistuNebun a întrebat:

Cat costa sa repar un display la un Samsung galaxy s4? banuiesc ca e spart displayul pentru ca... nu se mai aprinde ecranul si cand dau sa pornesc se aprind doar butoanele de touch alea de jos si o luminita sus un cerc albastru si tot incearca sa se aprinda intr-un colt in coltu drept sus... cam cat costa sa il repar? funda!

1 răspuns:
| MembruSeniorTPU a răspuns:

Sa schimbi un ecran de Galaxy S4 te costa aprox. 10 mil. la un service autorizat.