| LoveQWE a întrebat:

Cât înseamnă prețul ăsta? și dacă comand, va trebui să plătesc și transportul? daca da, cât este în total? Fundă.

http://www.ebay.com/......1162553627

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e 5 lei si 20 de bani, e pus la licitatie, care da mai mult pe el il are. Dumnezeule, mai bine nu folositi eBay daca nu stiti straight face

| sorin_6068 a răspuns (pentru anonim_4396):

A intrebat cat inseamna acel pret si crede-ma pe cuvant ca e 5.20 si eu acolo nu vad nici o licitatie vad doar pretul de vanzare buy it now inseamna cumpara acun eBay nu este numai cu licitatii

| anonim_4396 a răspuns (pentru sorin_6068):

Fratelo,cand un pret este asa mic, inseamna ca e la licitatii!

| sorin_6068 a răspuns:

Inseamna 5 lei si 20 de bani dar vanzatorul nu livreaza si in Romania iar daca ar fi livrat ai fi platit foarte mult transportul