| MihaiConstantin26 a întrebat:

Cat ma costa sa-mi repar telefonul,sau daca mai poate fi reparat dupa ce a fost udat fara sa-mi dau seama iar acum nu i se mai deschide ecranul, am incercat o resetare dar acum nu se mai deschide nici telefonul (Allview p5 pro)

Răspuns Câştigător
| PRD98 a răspuns:

Din pacate cand vine vorba de "telefon udat" trebuie sa te gandesti sa-ti cumperi unul nou deorece majoritatea pieselor din el se oxideaza si nu mai poti repara mare lucru din el. Vorbesc din propria experienta.

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

L.ai udat si ai continuat sa il folosesti?
Poti sa economisesti bani pentru un telefon.

| Dorian123D a răspuns:

Economiseste-ti bani pentru unul nou.

| Teodora_Andreea_C._1999 a răspuns:

Pune-l in orez pentru 12 ore