| anonim_4396 a întrebat:

Cat timp am sms-uri nelimitate la optiunea de la Orange Young, in care trimiti sms la 211 cu cnp-ul? Ma refer la perioada... Funda happy

2 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Expedierea unui sms la 211 continand codul tau numeric personal se poate realiza o singura data, la inscrierea in programul Orange Young. Dupa inscrierea in Orange Young, beneficiul ‘’sms nelimitat in retea’’ se aloca pentru 30 de zile dupa ce are loc activarea sau reactivarea unei optiuni PrePay cu minute de minimum 5 EUR.

O zi buna,
Orange Helpers

| faranume123faranume a răspuns:

Sms-urile nelimitate sunt valabile pe toata durata optiunii...adica o luna...