| ShadowD a întrebat:

Daca am optiunea 2000 de minute /sms +75 dem in internationale si nationale etc. si Orange Young cu sms-uri nelimitate, optiunea Orange Young mai este valabila? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Intra in *100#,Contul meu, si vei afla ce optiuni ai active. Unele optiuni sunt compatibile, altele nu sunt compatibile cu Orange Young, si vei afla imediat ce introduci *100*1#.

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Optiunea creata online in Configurator se va adauga beneficiilor tale curente.
O zi buna,
Orange Helpers