| anonim_4396 a întrebat:

Cat trebuie sa stea la încărcat un iPhone? Trebuie sa dispară fulgerul?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand se descarca te avertizeaza cu un semnal nu? la fel e cand se ancarca full.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fulgerul indica conexiunea cu cablul de alimentare, La incarcare full ar trebui sa primesti un semnal sau un mesaj cum ca s-a incarcat full.

| Tavi125 a răspuns:

Salut,
Cât timp acesta este la încărcat, îți apare procentul, iar pe baterie este un fulger.
După ce este încărcat maxim, apare pe baterie un fel de prelungitor desenat.
Sper ca am fost de folos!