| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati alege dintre Samsung galaxy a5 2016 si Huawei p9 lite? De ce?
Multumesc.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Huawei p9 lite fara discutii: camera, memoria ram si restul de detalii.
Procesoarul la Huawei este mai bun, la fel si camera, focalizarea si multe altele.

| OnePiece a răspuns:

P9 lite are performante mai bune in jocuri si va primi update la Android Nougat. Recomand Huawei.

| andreit05 a răspuns:

Huawei P9 Lite

| Andreeas1997 a răspuns:

A5 2016 cu toata increderea crede-ma.
In primul rand desingerul este superb cu spatele de sticla, are amprenta ce merge foarte bine si telefonul este unul foarte bun la baterie, camera, sistem de operare etc.
In schimb, Huawei nu as recomanda nimanui pentru ca peste tot unde am intrebat de el mi s-a spus ca s-au intalnit foarte des probleme, mai ales daca e lite. Se blocheaza dupa un timp scurt de folosinta si creeaza probleme.Lucrez in domeniul acesta de curand si crede-ma, intre aceste 2 telefoane, te asigur ca Samsungul este de 100 de ori mai bun. (Din propria experienta)

| Anonim2562646246346 a răspuns:

Tot nu ''m-am lamurit''...
2 cu Huawei, 1 cu Samsung-ul o sa vad eu oricum mai am timp pana o sa ma duc sa-mi iau unul din astea 2.