| dabedabestello a întrebat:

Ce ati alege? iphone 4 s-au Samsung galaxy s3? (varianta androoid sau iphone?)

Răspuns Câştigător
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Mai bine varianta android si sti de ce? In primul rand diferenta (la performanta) dintre un S3 si un iphone 4 este mare iar in al doilea rand faptul ca ai sistem de operare android te ajuta sa numai dai bani pe tot felul de jocuri si aplicatii.

Iti recomand ca mai intai sa arunci si o privire peste parerile celor care folosesc deja samsungul: http://bit.ly/15XpvDt

4 răspunsuri:
| TizZu15 a răspuns:

Eu zic Samsung Galaxy S3.

| WithoutName123456789 a răspuns:

Samusng galaxy S3, varianta android deoarece este mult mai interesant si mai frumos decat IoS care il are Iphone-ul.

| gamerulyonutz a răspuns:

Mie imi place iphone 4s decat Samsung galaxy s3, dar o recunosc cinstit ii mai bun galaxy s3 decat iphone4s funda

| DjDanutzy a răspuns:

Mai bine Samsung galaxy s3 Varianta android!