| taby14 a întrebat:

Ce credeti despre telefoanele "karbonn" sau "e-boda"? Sunt in regula, au durabilitate?

4 răspunsuri:
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Cele de la karbonn sunt foarte rezistente din ce m-am documentat eu, dar acum depinde si cat de bine il intretii happy

| Silion_Liviu-mihai_1995 a răspuns:

Telefoanele sunt okay dar depinde de noroc: poti sa nimeresti unul bun care sa te tine (slabe sanse) sau unul care are cel putin o problema.Telefonul s-ar putea sa te tina 1/2 -> 1 an si dupa sa-l duci la service si dupa ce vine de la service sa se strice din nou.Nu sunt cele mai de incredere firme.Am avut tableta de la E-boda... Mai bine astepti si iti cumperi un telefon de la o firma mai serioasa : Samsung, Sony

| RaucaIoan a răspuns:

Am schimbat un eboda cu un karbonn si sunt foarte multumit. Pana acum nu am avut probleme cu el si il folosesc cred ca de vreo 6 luni.