| ღBelieveInHopeღ a întrebat:

Ce fel de telefon mi-ati recomanda? Apropo am 12 ani.

Răspuns Câştigător
| User2 a răspuns:

La varsta asta esti pasionat de jocuri, deci un s2 plus.Are un pret destul de accesibil.

10 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Samsung E1050

| TechnologyWebBrowsing a răspuns:

Asta depinde de exigentele tale fata de performatele telefonului. Si bineinteles de bugetul pe care vrei sa-l aloci acestei achizitii.

| LenoreVoldaren a răspuns:

Descrie-te un pic ca să știu ce telefon să-ți ''prescriu''. Îți plac telefoanele mari și subțiri sau mai portabile (mai mici) și mai groase, ori ceva ieftin, ori ceva scump?

| ღBelieveInHopeღ explică (pentru LenoreVoldaren):

Pai imi plac jocurile. Si in plus te-am intrebat ce telefon ar fi potrivit pentru varsta mea. (12 ani)

| LenoreVoldaren a răspuns (pentru ღBelieveInHopeღ):

Dacă îți plac jocurile și vrei să-ti meargă bine pe tel, să ai parte de o experiență bogată, îți recomand un tel cu ecran mare, unul rapid și cu android bun. Dar bineînțeles, acestea sunt la prețuri neaccesibile oricui. Poate ți-ar plăcea Samsung Galaxy S4, sau aștepți pâna apare S5 (în curând), ori Samsung Galaxy Note 2/3. Samsung Galaxy Mega 5.8 și 6.3 sunt deja telefoane foarte mari, însă dacă îl vrei numai pentru jocuri, ți se potriesc acestea. Eu îți recomand telefoane din gama Samsung pentru că pe acelea le cunosc cel mai bine.

| Antonescu13 a răspuns:

Un s3 ar merge: http://bit.ly/1i2wyTA

| Gabryel133 a răspuns:

Nu stiu sa iti spun de telefon dar te sfatuiesc sa iti iei unul cu android, eu nu mi-am luat cu android si acum regret

| iooonel a răspuns:

Un NOKIA LUMIA android care vrei ca-s mai multe ti-as recomanda este foarte bun la jocuri eu nu am dar vad la colegii mei ca se joc jocuri pe Nokia lumia este un telefon destul de bun parerea mea tu faci cum crezi!

| GrampyPantsStefy a răspuns:

Buna am un telefon LG si pe acesta ti la-s recomanda il am de 3 ani si l-am scapat pe jos si nu a patit nimic

| ღBelieveInHopeღ explică (pentru GrampyPantsStefy):

Pai LG sunt foarte multe. Ce fel de LG?