| huideni1845 a întrebat:

Ce inseamna garantie all inclusiv timp de 4 ani la un telefon?
de exemplu daca am aceasta garantie si se crapa ecranul, le trimit telefonul si mi-l repara pe gratis?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

All inclusive inseamna ca este un timp de reparatie scazut pana la 5-6 zile, inseamna ca ti se ia produsul de acasa si se aduce acasa sau iti ofera consultanta la domiciliu daca e un produs mai voluminos.

Daca il crapi pierzi granatia fie el all inclusive. Ce zici tu acolo cu crapatul inseamna asigurare nu garantie

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bineinteles că nu, că doar ecranul ăla nu crapă singur, tu apesi pe displayul lui si il crăpi, deci suporti reparatia, telefoanele astea cu touchscreen sunt foarte sensibile, imediat se duce ecranul dacă umbli mai dur cu ele.

| sltlp a răspuns:

Daca ai avea asigurare se aplica ce zici tu. Garantia all inclusiv extinde garantia si scade numarul de zile in care sta in service in caz ca se strica ceva de la el singur, fara vina ta.

| alexandrulupu a răspuns:

Nu