| DiiaDiana a întrebat:

Ce marca de telefon e cea mai buna in afara de Appel

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

HTC-urile sunt cele mai bune telefoane.
1. HTC
2.SAMSUNG
3.NOKIA

4 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Apple e bun fiindca e companie americana la fel ca si Motorola, HTC sunt chinezesti insa sunt foarte bune nu ca dual simurile de pe unele siteuri chinezesti, Samsung si LG sunt cam la fel ambele fiind companii sud coreene, Sony erricson mai este foarte bun.Din experienta mea Motorola sunt cele mai bune chiar daca ta surprinde raspunsul insa ei sunt specializati pe piata americana la noi in Romania nu exista reclama pentru ei decat pentru Apple, Samsung LG si Nokia si sanoy si de aia majoritatea au creierele spalate si daca vad un s3 la unu zic mama ce atre e fara sa fi incercat sau sa fi vazut un alt model competitiv cu acela.

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
1.SAMSUNG
2.SONY

Sper ca te-am putut ajuta!

| christianchristian a răspuns:

Sa sti k Apple nu e cea mai buna marca de telefon chiar daca am unul si pot sa iti zic ca o marca foarte buna e Samsung pentru ca are cam ce are Apple doar ca la un pret mai accesibil, poti sa incerci Sony, HTC, Nokia

| xPicPoc a răspuns:

Samsung