| Byanka13 a întrebat:

Tableta Appel este ca un telefon sau ca un computer? Adica are net me ea si tot ce mai are cu calculatorul? Fundaaaaa!

Răspuns Câştigător
| greatLOL a răspuns:

Tableta Apple, este ca un fel de mini-calculator.Din fiecare cate putin, dar mai mult din calculator.Are RAM, Procesor, Android sau iOS(sistem de operare) iar daca ai scapat-o odata pe jos s-a spart ecranul.Depinde in ce domeniu vrei sa o folosesti. Funda?

3 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

E un fel de combinaţie între un telefon şi-un computer big grin
Dar da, poate avea net, poate deschide fişiere, aplicaţii, etc

| greatLOL a răspuns:

Da.Iti recomand tableta de la Apple, IPad 2 de 16 GB.De asta am si eu.happy

| Byanka13 explică:

Multumes pentru raspunsuri. Cred ca pentru net o sa o iau. Puteti sa imi recomandati una?