| realorfantastik a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung galaxy grand?:*FUNDA!

Răspuns Câştigător
| JapKaBC a răspuns:

E un smartphone bun, dar nu extraordinar. Mai multe detalii si specificatii gasesti aici http://dl-totulpedos.blogspot.ro/......toate.html

3 răspunsuri:
| Catrinutza29 a răspuns:

Nu stiu cum e acel telefon.

| Alex299 a răspuns:

Din punctul meu de vedere este un telefon foarte bun il am de doar 4 zile si ma impac fb cu el la apk muzica si restul; uite si niste caracteristici:

General
Smartphonebig grinaTouchscreenbig grinaTastatura QWERTY:NuTip tastatura:StandardRetea:3G: 850 / 1900 / 2100
2G: 850 / 900 / 1800 / 1900Dual Simbig grinaModel Procesorbig grinual CoreProcesor (MHz):1200Culoare:AlbDimensiuni (W x H x D mm):76.8 x 143.5 x 9. 6GPSbig grina, cu A-GPSGreutate (g):161Sistem de operare:Android v4.1 (Jellybean)Tip SIM:SIM
Memorie
Slot memorie (tip):MicroSD (pana la 64 GB)Memorie RAM:1 GBCapacitate:8 GB
Afisaj
Tip display:TFTRezolutie (pixeli):480 x 800Numar culori:16MDiagonala display (inch):5
Conectivitate
GPRSbig grinaTehnologie Bluetooth:v4. 0Tehnologie wireless:802.11 b/g/nNFC:NuUSB:MicroUSB v2. 0Porturi:Jack 3.5 mm
Foto video
Rezolutie senzor (Mp):8Rezolutii foto:3264 x 2448Blitz integrat:LEDRezolutie video:1920 x 1080Camera secundara:2 Mp
Alimentare
Durata convorbire:3G: 10 ore
2G: 10 oreDurata in regim de asteptare:3G: 440 ore
2G: 440 oreCapacitate (mAh):2100
Comunicare
Mesagerie:SMS / MMS / IMBrowsingbig grinaE-mailbig grina
Multimedia
FM radio:Stereo cu RDSRedare videobig grinaRedare audio:AAC, AAC+, AMR, AMR-NB, eAAC+, IMY, MIDI, MP3, OGG, WAV, WMA
Altele
Senzori:Senzor geomagnetic
Senzor de lumina ambientala
Gyroscope
Senzor de proximitate
Accelerometru

| Melintealin08 a răspuns:

E cel mai fain telefon :X
Si eu as vrea sal am big grin