| AadRyYaNn a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Grand Neo! Multumessc!

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

E bunicel. insa de exemplu, cu respect la s3 are camerele foto mai slabe, rezolutia ecranului mai slaba, si bateria dureaza mai putin, asta in mare parte se datoreaza marimii ecranului. nu e un telefon rau. insa se adapteaza pretului mai scazut.

| NakaTaka a răspuns:

Pai la procesor Quad Core de 1.2 (bun la jocuri), 1 GB Ram, 8 GB Stocare Interna, Android Jelly Bean 4.2, cu senzori:Accelerometru Compas Senzor de proximitate, e o alegere buna.Eu am un Sony Xperia E1, e la fel de bun ca asta, doar android mai mare.E bun asta.