| Giulyana_Giuly_1991 a întrebat:

Ce părere aveți de Samsung s8? Calitate-pret
Aveți alte recomandări mai bune la un preț asemănător?

5 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

E ok, dar in martie lnseaza S10, daca vrei unul de marca si economic asteapta vreo doua saptamani si va avea pret mai mic, adica asa cred. S9 sigur

| marinaru777 a răspuns:

Am S8 si e ok, nu se blocheaza spatiu suficient, bateria de 3000mAh, ca si functionalitate e impecabil totusi bateria cam trebuie de 4000/5000depinde pentru ce il folosesti, asta e singurul incovenient la el bateria

| ChituAlexandru1289 a răspuns:

Sincer, eu am S8+ si nu prea imi place, am trecut de la A5 2017 la S8+ si nu mi se pare ceva wow...l-am scapat pe jos( gresie ) cam de la 3m si s-a spart. Costa destul de mult sa il fac. Pe insta nu vad tot story-ul din cauza ecranului curbat. Sincer, iti iei ce doresti, banii tai.Mult succes!

| Rainbow757 a răspuns:

S8- bateria slaba, prea sotisficat, probleme cu so
Iphone 7 mi se pare o alegere mai buna, bateria tine cam la fel ca la s8, dar ai mai multa fluididate si nu vei avea crash uri de la aplicatii. Alt avantaj e ca nu tii un sapun in mana ca la s8.

| Merekill a răspuns:

Nu stiu ce sa zic de S8, din auzite, inca se tine bine. Eu folosesc un iphone 8 de care sunt foarte multumit si care cred ca costa la fel ca un S8.