| Roxett a întrebat:

Hey TPU!
as vrea sa imi cumpar un telefon.ce parere aveti despre Samsung star 3?
(alte recomandari? ceva cu un pret rezonabil)
Multumesc! FUNDAbig grin

3 răspunsuri:
| andreibrebeanu a răspuns:

Nu e prea bun uite aici o serie de talefoane pe care le-am avut cu preturi intre 400 lei si 750 lei: Nokia x2, LG cookie fresh LG kp501, Samsung galagy fit, Samsung galaxy mini 1 sau 2, Samsung galaxy y dual sim, Samsung galaxy s wifi si Samsung galaxy player 4.0 8gb

telefoanele le gasesti pe telefonul tau.eu este un sait de incredere de aici meam luat telefoane la preturi mai mici

sper ca ti-am fost de ajutor!

| takeacupcake a răspuns:

Eu am Samsung star 1 e foarte bun si sunt foarte multumita de el nu am probleme cu touch-ul sau ceva de genul. ma gandesc ca star 3 e mai performant si cred ca e la fel de bun sau mai bun iar ca pret nu prea stiu la star 3 dar star 1 e la vreo 400 de lei

| UnforgotableeeLoovee a răspuns:

Nu prea stiu despre Samsung Star III. Dar sa stii ca si Samsung galaxy young este foarte bun.Este smartphone. Cu abinament, la Vodafone este o suta si ceva de lei.