| andreeamihele a întrebat:

Ce parere aveti? Nokia Lumia 920 lau Samsung Galaxy S3?

Răspuns Câştigător
| angi_4331 a răspuns:

Galaxy S3, nu te gandii la Lumii, mai ales OS Mango, pha...cred ca nu se potriveste deloc unui telefon, Amdroid-ul daca-ti plac jocurile, iar Simbyan daca-ti place qwerty, fundita?

5 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Toti au siz s3 si eu as fi zis la fel dar prea tarziu, de ce nu astepti un s4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy S3winking

| maryusmono a răspuns:

Eu as zice Samsung. Judecand dupa parerile celor care l-au cumparat http://bit.ly/Z3UZ9L si dupa specificatiile produsului este un super telefon

-Procesorul dual core de 1400 face ca orice aplicatie sa ruleze fluent
-Ai 1gb ram iar asta pentru un telefon este mai mult decat suficient
-Ecran de dimeniuni generoase si capacitate tactila deosebita
-Camera foto de 8mp pentru poze excelente
-Gps, si astfel il poti folosi pe post de navigatie atunci cand te-ai ratacit
-Bateria nu tine prea mult, dar suntem obisnuiti cu acest aspect la smartphone-uri

| Dinamovistul101 a răspuns:

Samsung Galaxy S3 fara indoiala tongue dupa parerea mea telefoanele de la Samsung sunt cele mai bune big grin Succes

| Wistler a răspuns:

S3 sau iti recomand note2 happy