| daniel1990 a întrebat:

Ce replica de iphone 5 imi recomandati si mie?
vreau o replica mai reusita si mai buna...
ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| horia2012 a răspuns:

Uite o replica buna:
http://www.gsmdualsim.ro/......-8MPx.html

| daniel1990 explică (pentru horia2012):

De asta ce zici e la fel?!?!
ca e si mai ieftin. si e la fel ce zici?
\http://dual-sim.ro/......a-1-1.html

| horia2012 a răspuns (pentru daniel1990):

E bun si al tau. Al tau nu are Java. Dar e dual-sim. Are performante mai bune cel mai scump. Daca mai poti strange 100 lei, nu te grabi. Interseaza-te de service la magazin de unde-l cumperi. Problema e ca este o replica. Nu poti avea pretentii ca pentru unul original.

| daniel1990 explică (pentru horia2012):

Am sunat la astea de mi-ai dat tu linkul si mi-au zis ca nu mai au telefoane si ca nici nu mai aduc...
oare dc?

| horia2012 a răspuns (pentru daniel1990):

De ce oare? Probabil au primit suficiente reclamatii ca nu sunt asa bune. Sau nu pot asigura service. Cine stie.

| daniel1990 explică (pentru horia2012):

Imi zisa cineva ca ia prins pe aia care aduceau telefoane replici... si astea au ramas fara marfa nu mai are cine sa le aduca ca ia prins pe aia.

| horia2012 a răspuns (pentru daniel1990):

E posibil. Asta pentru ca le-a adus in tara ilegal. Nu ca sunt interzise replicile.
Daca le-ar fi adus legal cu taxe platite nu era nicio problema.

7 răspunsuri:
| daniel1990 explică:

Ok mersi asa se pare ca e buna da e cam mare pretu.