| jupiter530 a întrebat:

Ce sa aleg intre un Allview x2 Soul, Allview V1 Viper sau Allview a6 Quad?

8 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Allview x2 Soul, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6446&idPhone2=6379

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=6193&idPhone2=6379#results

Toate cele bune.

| OnuOnulică a răspuns:

Allview x2 Soul.

| viotedy a răspuns:

X2 soul, dintre astea.Dar daca-ti iei viper S e mai bun si are bateria mai mare.

| MateescuParker a răspuns (pentru viotedy):

Cum crezi tu dar parerea mea este mai bun X2 soul. Nu mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

X2 Soul. Este unul dintre cele mai subțiri telefoane din lume!

| MateescuParker a răspuns:

Salut, parerea mea este sa iti, iei Allview x2 Soul, este mai bun! Succes!

| alexprod a răspuns:

Http://bit.ly/11Tl6Vj Telefon mobil Allview X2 Soul, e țiplă