| stefyy234 a întrebat:

Ce se intampla daca telefonul tau este ascultat? Astazi in 4 ore mi s-a descarcat 90% din baterie fara sa umblu pe el, plus ca era incalzit. Si am incercat si chestia cu sunat la 544 si toate astea rezulta faptul ca este ascultat. Deci.ce sa fac?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Lol ce concluzie ai tras si tu...

crezi ca daca ai avea tel ascultat ti ai da seama? si ce daca il ai ascultat esti vreun terorist periculos?

| SouLIce a răspuns:

Nu cred ca toate telefoanele sunt ascultate dar sigur toate telefoanele smart sunt urmarite
Bateria se poate descarca din mai multe motive: bluetooth, wi fi, date, sincronizare, locatie etc toate astea descarca bateria chiar daca il ai in stand by

| stefyy234 explică:

Doamnee,ce terorist? laughing)) pe mine ma intereseaza doar sa nu mi se mai descarce bateria, nu am nimic de ascuns