| anonim_4396 a întrebat:

Ce spuneti cat o mai duce un Iphone 5s?
Ma refer la actualizari de soft si performante. Eu detin unul de 2 ani si bate toate telefoanele pe care le-am folosit pana acum. Se merita trecera de la un 5s la Iphone 7 sau 8? De ce da/nu iphone7, de ce da/nu iphone 8?

2 răspunsuri:
| 6684464 a răspuns:

Da, pentru ca telefonul ala este foarte, foarte, foarte urat.

| Cucanul69 a răspuns:

Nu mai investiți bani in telefoane, iphone 5s e destul de bun, sunt unele telefoane scoase acum care nu au oerformante la fel de bune, nu merita sa-l schimbi