| alexsaxx2323 a întrebat:

Detin un Iphone 6 de multa vreme si de la ultimele actualizari cu noul soft, functioneaza ingrozitor de rau!
Ce pot face cu el?

3 răspunsuri:
| doctorandus a răspuns:

Se poate ca bateria sa fie pe duca. Pentru a o proteja, anumite versiuni de iOS reduc frecventa procesorului, ceea ce afecteaza viteza de raspuns a telefonului.

Apple a promis ca va produce o versiune de iOS in care poti dezactiva acest lucru, deci fa upgrade la cea mai recenta versiune. http://www.techrepublic.com/......ur-iphone/

| JusTPauL a răspuns:

Pune X dupa iphone.

| lilianaadelina a răspuns:

Sa il vinzi si iei alt telefon(sau schimb)